It giet oan! Volg nu BHV Fries in Drachten
Goed nieuws voor trotse Friezen en organisaties in de regio. Opleidingscentrum Westpoort start met BHV Fries bij Westpoort in Drachten. Op 29 mei verzorgen we daar de eerste BHV cursus volledig in het Fries. Daarna organiseren we deze training maandelijks op locatie bij Westpoort in Drachten. Ook is BHV Fries beschikbaar als incompany training.
BHV cursus Fries bij Westpoort in Drachten
Bij Westpoort vinden we het belangrijk dat opleidingen duidelijk, praktisch en dichtbij zijn. Zeker als het gaat om veiligheid op de werkvloer. Daarom bieden we onze BHV cursus nu ook aan in het Fries. Want als elke seconde telt, is heldere communicatie onmisbaar. En wat is er dan krachtiger dan leren en handelen in je eigen taal?
Met de introductie van BHV in de Friese taal spelen we in op de behoefte aan toegankelijke veiligheidstrainingen voor Friese bedrijven en medewerkers. De eerste cursus vindt plaats op 29 mei in Drachten. Een mooi moment om te zeggen: It giet oan!
Friezen zijn trots op hun taal en identiteit. Die trots zie je terug op de werkvloer, in de regio en in de manier van samenwerken. Met BHV Fries sluit Westpoort daar direct op aan. De cursus bevat dezelfde praktische en waardevolle inhoud als onze reguliere BHV trainingen, maar wordt volledig in het Fries verzorgd.
Na de eerste editie op 29 mei organiseren we de BHV Fries voortaan maandelijks in Drachten. Daarnaast kun je deze training ook als incompany cursus boeken. Ideaal voor organisaties die medewerkers op de eigen locatie en in hun eigen taal willen opleiden.

Zo schrijf je je in voor BHV Fries
Wil je deelnemen aan de cursus in het Fries? Dan regel je dat eenvoudig via onze website:
Stap 1: Ga naar het cursusaanbod van Westpoort.
Stap 2: Kies voor BHV of BHV herhaling, afhankelijk van wat je nodig hebt.
Stap 3: Selecteer bij de taalinstellingen de optie Fries.
Stap 4: Kies de gewenste datum en locatie in Drachten.
Stap 5: Rond je aanmelding af.
Past de beschikbare datum niet goed in je planning? Neem dan gerust contact met ons op. We denken graag met je mee over een passend moment of een incompany training op locatie.
Wil je meer weten over BHV Fries of direct een plek reserveren voor de eerste cursus op 29 mei? Bekijk dan het cursusaanbod op onze website of neem contact met ons op. Past de datum niet? Dan zoeken we samen naar een oplossing.